Bei Pia Zuhause on Instagram
| Username | @_milas__world |
|---|---|
| Audience | 11214 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator lifestyle interior design fashion travel food weddings daily life haircare shopping home decor photography |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio️Interior • Fashion • Lifestyle ...& alles was dazwischen passiert ️Dogmom ️Travel & Food Lover ...come along for a daily dose of my life |
Instagram Insights
| Followers | 11.2K |
|---|---|
| Following | 2.6K |
| Highlights | 79 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 262.1 |
| Avg comments | 54.3 |
| Avg interactions | 316.4 |
| Avg video views | 399.5 |
| Engagement rate | 2.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/6/2026, 7:11:21 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:28:03 AM |