_interior_and_more on Instagram
| Username | @_interior_and_more |
|---|---|
| Audience | 72138 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Munich |
| Categories | Video creator interior design home decor gardening lifestyle travel diy projects family life home improvement spring decor easter ideas wedding |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioNicole Travelblogger• HOTELLOVER• Momlife • Interior • Exterior • Lifestyle Networker DM an mich werde Teil meines Teams |
Instagram Insights
| Followers | 72.1K |
|---|---|
| Following | 462 |
| Highlights | 133 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 426.5 |
| Avg comments | 49.2 |
| Avg interactions | 475.7 |
| Avg video views | 9576.3 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:49:17 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:56:41 AM |