πππ πππππππππ, Petra Franz on Instagram
| Username | @_diewandelbar_ |
|---|---|
| Audience | 3274 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Goldbach |
| Categories | home decor christmas decorations gifts fashion accessories online shopping small business cozy shopping home inspiration winter decor festive decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioοΈWohndeko mit Herz und Stil οΈGeschenke, Mode & LieblingsstΓΌcke οΈKleiner, liebevoller Laden mit Onlineshop οΈjetzt stΓΆbern und entdecken |
Instagram Insights
| Followers | 3.3K |
|---|---|
| Following | 966 |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 140.2 |
| Avg comments | 13.3 |
| Avg interactions | 153.4 |
| Avg video views | 3717.0 |
| Engagement rate | 4.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:11:45 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:49:15 AM |