DIY | IKEAHACKS | HAUSUMBAU on Instagram
| Username | @_christelle____ |
|---|---|
| Audience | 275059 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| City | Bochum |
| Categories | Blogger home renovation diy home improvement family life ikea hacks kids room home decor renovation tips home organization parenting crafting |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBochumer Mädchen Umbau Stadtvilla von 1933 Renovierungs- & Familienalltag ____________________________________ ⇝ https://impressum-christelle.de.tl |
Instagram Insights
| Followers | 275.1K |
|---|---|
| Following | 268 |
| Highlights | 27 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 501.1 |
| Avg comments | 37.1 |
| Avg interactions | 538.2 |
| Avg video views | 29223.5 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:14:19 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:29:31 AM |