Taida Papierblumen Paperflowers on Instagram
| Username | @_blumenhaft_ |
|---|---|
| Audience | 33806 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Wuppertal |
| Categories | Art paper flowers diy crafts decor flowers handmade home decor paper art creative wedding decor kids room decor |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioPaper Flower Artist Handgefertigte Papierblumen️ Einzigartige Deko für jeden Anlass Bestellungen & Anfragen: Schreib mir eine DM! Wuppertal/Germany |
Instagram Insights
| Followers | 33.8K |
|---|---|
| Following | 995 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 86.6 |
| Avg comments | 16.7 |
| Avg interactions | 103.3 |
| Avg video views | 428.3 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/5/2026, 8:33:09 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:26:43 AM |