Nadia on Instagram
| Username | @_apartmentstories_ |
|---|---|
| Audience | 907 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Darmstadt |
| Categories | Digital creator interior design travel yoga minimalism home decor photography athens greece lifestyle interior photography |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioDarmstadt Interiors and life with a side of travel. . Aesthetician. Traveler. Yoga Lover. Visual Merchandiser. |
Instagram Insights
| Followers | 907 |
|---|---|
| Following | 729 |
| Highlights | 34 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 33.6 |
| Avg comments | 1.7 |
| Avg interactions | 35.3 |
| Avg video views | 164.8 |
| Engagement rate | 3.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/29/2026, 3:26:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:46:14 PM |