8 seasons design - Lichtmanufaktur on Instagram
| Username | @8seasonsdesign |
|---|---|
| Audience | 16159 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Bremen |
| Categories | Lighting Store outdoor lighting garden design home decor sustainable products garden furniture outdoor decor garden lighting garden planning indoor lighting garden inspiration garden accessories |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioNachhaltige Lampen für Haus und Garten Wetterfest & UV-beständig ️️️ |
Instagram Insights
| Followers | 16.2K |
|---|---|
| Following | 778 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 30.9 |
| Avg comments | 1.8 |
| Avg interactions | 32.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:49:05 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:13:30 AM |