ZWEI Design on Instagram
| Username | @zweidesign |
|---|---|
| Audience | 35778 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Interior Design Studio vintage furniture vintage furniture interior design antiques home decor sustainable interior mid-century modern flea market finds eclectic home art collectors |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioGerman-based Interior Design Studio & vintage Galerie @zweifinds |
Instagram Insights
| Followers | 35.8K |
|---|---|
| Following | 3.6K |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 14.8 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 14.9 |
| Avg video views | 173.9 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 12/5/2025, 4:30:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:23:59 AM |