Tanja Berlin ~ Familien- und Reiseblog on Instagram
| Username | @zuckersuesseaepfel |
|---|---|
| Audience | 33191 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| City | Lübeck |
| Categories | family life diy travel food crafts parenting home decor slow fashion scandinavia healthy food |
| Languages | german, english |
| Emails | info@zuckersuesseaepfel.de |
| Bio | Reveal bio• Mumlife³ mit Skandi-Liebe • Lieblingsdinge & Reisetipps • @kinderwege @sjaelrokk • @luebeckerstadtfuehrer Info@zuckersuesseaepfel.de Impressum⇩ |
Instagram Insights
| Followers | 33.2K |
|---|---|
| Following | 2.5K |
| Highlights | 87 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 283.3 |
| Avg comments | 88.1 |
| Avg interactions | 371.4 |
| Avg video views | 3039.5 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 4:56:09 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:29:50 AM |