Andrea on Instagram
| Username | @zimtschnecke_1980 |
|---|---|
| Audience | 18383 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator lifestyle interior design cooking home decor gardening sweden photography minimalism vintage family personal blogging |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio*Scandiliving *Interieur *Lifestyle *bitte keine Kooperationsanfragen |
Instagram Insights
| Followers | 18.4K |
|---|---|
| Following | 337 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 553.3 |
| Avg comments | 31.1 |
| Avg interactions | 584.4 |
| Avg video views | 688.0 |
| Engagement rate | 3.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 6:50:44 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:57:24 AM |