zierpalast on Instagram
| Username | @zierpalast |
|---|---|
| Audience | 1154 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Wiesbaden |
| Categories | Shopping & retail concept store shopping fashion spring easter home decor local business wiesbaden sales family |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioConcept Store & Shop in Wiesbaden-Biebrich 10-14 & 15-18 Uhr Sa 10-14 Uhr Lieblingsstücke taggen @zierpalast WhatsApp 0611 5659929 |
Instagram Insights
| Followers | 1.2K |
|---|---|
| Following | 991 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 10.4 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 11.0 |
| Avg video views | 42.3 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/8/2026, 12:57:01 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:14:28 PM |