Marcello Zerletti | Berlin on Instagram
| Username | @zerletti |
|---|---|
| Audience | 119355 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Photographer photography berlin travel nikon winter snow cityscape content creation book author german culture |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioPhotographer, Content Creator, Book Author powered by @nikondach | #NikonCreator ad based in Berlin | Germany |
Instagram Insights
| Followers | 119.4K |
|---|---|
| Following | 388 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 5945.8 |
| Avg comments | 189.9 |
| Avg interactions | 6135.7 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 5.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/31/2026, 6:18:59 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:09:28 AM |