Yulia Sidiropoulos on Instagram
| Username | @yust_art |
|---|---|
| Audience | 3015 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist portrait painting art painting portrait drawing charcoal commissioned art home decor gifts nrw sale |
| Languages | german |
| Emails | fsk.yulia@outlook.com |
| Bio | Reveal bioOriginale/Homepage/Impressum ️ |
Instagram Insights
| Followers | 3.0K |
|---|---|
| Following | 993 |
| Highlights | 46 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 147.0 |
| Avg comments | 20.3 |
| Avg interactions | 167.3 |
| Avg video views | 125.0 |
| Engagement rate | 5.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:43:37 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:50:29 AM |