Josephine Kirsch aka Eni DIY on Instagram
| Username | @yeah_handmade |
|---|---|
| Audience | 116413 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy crafting home decor upcycling handmade spring decor kitchen makeover embroidery macrame home renovation |
| Languages | german |
| Emails | eni@sisocial.de |
| Bio | Reveal bio️ Deine Lieblings-Couchpotato Kreativ für weniger Screentime & Stress Businessaufbau:@sichtbarkreativ kooperation@yeah-handmade.de Impressum: |
Instagram Insights
| Followers | 116.4K |
|---|---|
| Following | 199 |
| Highlights | 26 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 185.4 |
| Avg comments | 5.3 |
| Avg interactions | 190.8 |
| Avg video views | 6494.1 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 3:50:08 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:41:23 AM |