Yamazaki Home Europe on Instagram
| Username | @yamazaki.home.europe |
|---|---|
| Audience | 280021 |
| Posts | 4.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.0K |
| Country | Germany |
| City | Frankfurt |
| Categories | Home decor home organization interior design kitchen organization storage solutions modern interior organization home improvement product showcase event participation japanese style |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioVisit our online shop: |
Instagram Insights
| Followers | 280.0K |
|---|---|
| Following | 3 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 4.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 28.1 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 28.3 |
| Avg video views | 1760.7 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:47:07 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:22:06 AM |