๊ง ๐๐ฒ๐ป๐ฐ๐ฒ๐ฝ ๐๐พ๐ท๐ ๐ฃ๐ช๐พ๐ผ๐ฎ๐ท๐ญ๐ผ๐ฌ๐ฑรถ๐ท ๊ง on Instagram
| Username | @x.tausendschoen.x |
|---|---|
| Audience | 191249 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Florist flower arrangement home decor diy spring flowers decor home inspiration interior design garden wreaths |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio๐๐ช๐ป๐ด๐ฝ ๐๐ฏ๐ฏ๐ฎ๐ท๐ซ๐ช๐ฌ๐ฑ ๐๐ป. & ๐ข๐ช 7:00 ๐ซ๐ฒ๐ผ 14:00 ๐ค๐ฑ๐ป ๐๐๐๐ ๐๐๐๐๐๐๐๐ Inspiration fรผr jede Jahreszeit โฌ๐๐๐๐๐ ๐๐๐๐ท๐พ๐๐น๐๐ โณ๐๐๐๐ธ๐ฝ๐๐ ๐๐ช๐ถ๐ฒ๐ต๐ฒ๐ฎ๐ท๐ซ๐ฎ๐ฝ๐ป๐ฒ๐ฎ๐ซ ๐๐ต๐พ๐ถ๐ฎ๐ท ๐
๐
๐
ก๐
ฉ |
Instagram Insights
| Followers | 191.2K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 1297.8 |
| Avg comments | 144.8 |
| Avg interactions | 1442.6 |
| Avg video views | 14266.3 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:07:40 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:33:56 AM |