Modulare Möbel von Wuun on Instagram
| Username | @wuun_living |
|---|---|
| Audience | 66208 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Furniture home decor interior design living room sofa modular furniture home style cozy vibes spring decor minimalistic design home inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio| WUUN – so individuell und vielseitig wie Du | Zeigt uns eure Wuun Möbel mit #wuunmoment | Finde Deine Inspiration: |
Instagram Insights
| Followers | 66.2K |
|---|---|
| Following | 246 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 188.6 |
| Avg comments | 20.3 |
| Avg interactions | 208.9 |
| Avg video views | 1208.3 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:01:10 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:34 AM |