Woolworth Deutschland on Instagram
| Username | @woolworthdeutschland |
|---|---|
| Audience | 187259 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| Categories | discount store fashion home decor discounts garden kids toys bargains outdoor living home and living summer fun |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWillkommen bei #woolworthdeutschland! Wir inspirieren, sind nah & dabei immer günstig! ️ Datenschutz & Impressum @ww.impressum.datenschutz |
Instagram Insights
| Followers | 187.3K |
|---|---|
| Following | 88 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 178.8 |
| Avg comments | 2.7 |
| Avg interactions | 181.4 |
| Avg video views | 8162.8 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:02:26 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:32:53 AM |