Woodupp Germany on Instagram
| Username | @woodupp_de |
|---|---|
| Audience | 147919 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| Categories | E-commerce website acoustic panels home interior diy wood design home decor interior design home improvement acoustics outdoor panels |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDieses Konto ist umgezogen Unser globales Zuhause für Inspiration, Styling-Tipps & Produktneuigkeiten ist → @woodupp_com |
Instagram Insights
| Followers | 147.9K |
|---|---|
| Following | 60 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 26.7 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 27.1 |
| Avg video views | 3068.2 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 9/3/2025, 11:39:07 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:32:49 AM |