Wood_kids_world on Instagram
| Username | @wood_kids_world |
|---|---|
| Audience | 105240 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service handmade gifts gifts decorations handmade personalized items birthday wedding baby home decor wooden items flower letters |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#deko #erinnerungsbox #flowerletters #tonieregal #geschenkideen #türnamen ONLINESHOP |
Instagram Insights
| Followers | 105.2K |
|---|---|
| Following | 139 |
| Highlights | 58 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 607.5 |
| Avg comments | 53.8 |
| Avg interactions | 661.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 8:32:49 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:44:14 AM |