Eileen Wolff (Wohnidee24) on Instagram
| Username | @wolff.eileen |
|---|---|
| Audience | 61170 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Großburgwedel |
| Categories | Blogger home decor fashion shopping diy interior design accessories lifestyle e-commerce retail home accessories |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio180 qm-Geschäft & Onlineshop ️ Exklusive Wohnaccessoires & Möbel ️ 16 Jahre Interior-Erfahrung ️+ ausgewählte Fashion-Labels Bestellung via PN |
Instagram Insights
| Followers | 61.2K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 278 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 133.8 |
| Avg comments | 18.1 |
| Avg interactions | 151.9 |
| Avg video views | 3803.1 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 6:14:13 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:09:16 AM |