wolfcraft Germany on Instagram
| Username | @wolfcraft_deutschland |
|---|---|
| Audience | 46829 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Kempenich |
| Categories | diy home improvement tools woodworking home decor renovation workshop do it yourself crafting home projects |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#Heimwerken mit #wolfcraft: Und was ist dein nächstes Projekt? Datenschutzhinweis: www.wolfcraft.com/de/datenschutz |
Instagram Insights
| Followers | 46.8K |
|---|---|
| Following | 348 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 45.8 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 46.7 |
| Avg video views | 1893.4 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:44:40 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:05 AM |