antik-shop.de on Instagram
| Username | @wolfantik |
|---|---|
| Audience | 1078 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Kleinostheim |
| Categories | Retail company antiques antique furniture biedermeier style shabby chic vintage design interior design restoration handcrafted furniture classic design home decor art deco |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biowww.antik-shop.de Studio für stilvolles Wohnen Über 1000 qm Ausstellung 63801 Kleinostheim bei Aschaffenburg 06027 99996 |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 448 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 1.3 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 1.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 9:48:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:27:50 PM |