Wohnwohltaten by Catherin | Antiques trade on Instagram
| Username | @wohnwohltaten |
|---|---|
| Audience | 2237 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Antique Store antiques home decor interior design white interior farmhouse style landhaus style etsy shop vintage home inspiration simple living |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioI love, collect and sell the beautiful things of the past. My etsy store to distribute the museum-like treasures all over the world. |
Instagram Insights
| Followers | 2.2K |
|---|---|
| Following | 771 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 169.7 |
| Avg comments | 21.3 |
| Avg interactions | 190.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 8.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/17/2026, 4:11:38 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:17:44 PM |