Wohnlust | CONCEPTSTORE | INTERIOR | LIVING | on Instagram
| Username | @wohnlust.store |
|---|---|
| Audience | 31781 |
| Posts | 3.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.7K |
| Country | Germany |
| City | Fulda |
| Categories | Shopping & retail interior design home decor living furniture home accessories garden decor home organization home inspiration home decorating home styling |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biobeautiful things for beautiful people ONLINESHOP CONCEPTSTORE Fulda @theresa_wohnlust @slowlay.de |
Instagram Insights
| Followers | 31.8K |
|---|---|
| Following | 2.1K |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 3.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 103.8 |
| Avg comments | 48.8 |
| Avg interactions | 152.7 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 3:00:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:31:12 AM |