Carina | Wohngoldstück ♡ on Instagram
| Username | @wohngoldstueck |
|---|---|
| Audience | 40696 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | E-commerce website interior design home decor interior blogging ikea home organization scandinavian design outdoor living home office kitchen design pop-up shop home improvement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInterior Online Concept Store, Blog & Kolumne ~ since 2016 ~ @wohngoldstueck_shop @wohngoldstueck_sale Hamburgliebe |
Instagram Insights
| Followers | 40.7K |
|---|---|
| Following | 2.7K |
| Highlights | 73 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 218.8 |
| Avg comments | 14.7 |
| Avg interactions | 233.5 |
| Avg video views | 39458.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/1/2026, 3:45:02 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:19:14 AM |