wohnfitz GmbH on Instagram
| Username | @wohnfitz |
|---|---|
| Audience | 4184 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Walldürn |
| Categories | Furniture store furniture kitchen home decor interior design garden furniture home improvement events customer reviews sales home appliances |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHerzlich Willkommen bei wohnfitz: Das Küchen- und Einrichtungshaus in deiner Region! Küchen Möbel Innenausbauarbeiten Maßanfertigungen |
Instagram Insights
| Followers | 4.2K |
|---|---|
| Following | 442 |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 16.0 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 16.5 |
| Avg video views | 464.5 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 8:01:38 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:30:56 AM |