Sandra on Instagram
| Username | @wohnen.leben |
|---|---|
| Audience | 1110 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Münster |
| Categories | home decor home design decorating dogs art weekend christmas tulips reading sunshine |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDekoliebhaberin aus Münster „Wie buchstabiert man Liebe ️?"fragt Ferkel Pu, den Bären . „Die buchstabiert man nicht, die fühlt man." |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 858 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 37.7 |
| Avg comments | 2.7 |
| Avg interactions | 40.3 |
| Avg video views | 200.0 |
| Engagement rate | 3.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 9/14/2025, 10:11:11 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:08:11 PM |