Wim Gelhard Einrichtungsbedarf on Instagram
| Username | @wimgelhard |
|---|---|
| Audience | 7651 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Dortmund |
| Categories | Shopping & retail furniture interior design home decor design home office vitra usm erwan bouroullec home accessories dortmund |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDortmunder Designstore seit 1986 Möbel • Wohnaccessoires • Geschenke Klassiker und die neuesten Entdeckungen aus der Designwelt findest du bei uns! |
Instagram Insights
| Followers | 7.7K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 31.5 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 32.2 |
| Avg video views | 511.1 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 8:05:52 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:55:19 AM |