Beyza Nur Özler · Anatolian Kilims on Instagram
| Username | @wildheartfreesoulberlin |
|---|---|
| Audience | 18699 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Shopping & retail vintage kilims and rugs vintage kilims rugs anatolian culture handwoven art berlin turkish heritage home decor cultural artistry elibelinde sustainability |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioPoetry woven into wool Vintage & antique kilim, rugs & textiles Open Thu–Sat · 12–18 or by appointment Berlin & Istanbul |
Instagram Insights
| Followers | 18.7K |
|---|---|
| Following | 823 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 234.1 |
| Avg comments | 21.9 |
| Avg interactions | 256.0 |
| Avg video views | 34082.2 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:42:24 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:59:00 AM |