Nicole Künzig on Instagram
| Username | @wertschatz |
|---|---|
| Audience | 13341 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service coloring christmas handmade cards stamps home decor family time crafting diy projects art gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioColorier-Anleitungen Stempel-Liebe Familie |
Instagram Insights
| Followers | 13.3K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 211.7 |
| Avg comments | 19.5 |
| Avg interactions | 231.2 |
| Avg video views | 1436.5 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 4:42:54 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:19:23 AM |