WEKA Kaufhaus on Instagram
| Username | @weka_kaufhaus |
|---|---|
| Audience | 2468 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Kronach |
| Categories | retail fashion home decor gifts sales kitchenware seasonal events local shopping customer service food recipes home appliances |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMehr als nur Einkaufen! Hier findet ihr alles von den neuesten Modetrends über praktische Helfer für den Haushalt bis hin zu hübschen Wohnaccessoires. |
Instagram Insights
| Followers | 2.5K |
|---|---|
| Following | 759 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 18.3 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 18.3 |
| Avg video views | 201.0 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:26:51 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:14:26 PM |