von Lange Hand I maritime Schnittmuster I DIY on Instagram
| Username | @vonlangehand |
|---|---|
| Audience | 62612 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | diy and sewing diy projects sewing crafting christmas gifts handmade gifts crafting tutorials sewing patterns home decor crafting ideas handmade crafts |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biomaritime Nähideen & DIY-Projekte Autorin bei @emf_verlag Meine Bücher, Shop, Blog & Links: |
Instagram Insights
| Followers | 62.6K |
|---|---|
| Following | 2.0K |
| Highlights | 42 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 538.7 |
| Avg comments | 137.8 |
| Avg interactions | 676.4 |
| Avg video views | 5889.2 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 12:46:12 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:05:30 AM |