volker hartmann x SCALA planen on Instagram
| Username | @volkerhartmann.scala |
|---|---|
| Audience | 1315 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator interior design home decor sales photography art design easter work diversity cinema furniture |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biobespoke interior | design | lighting | personal posts - store 1995 - 2025 . SCALA wohnen hamburg |
Instagram Insights
| Followers | 1.3K |
|---|---|
| Following | 1.7K |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 37.0 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 38.3 |
| Avg video views | 104.0 |
| Engagement rate | 2.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 9:38:47 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:42:14 PM |