Silke Dröger on Instagram
| Username | @villa_sternzauberliebe |
|---|---|
| Audience | 65504 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Lübeck |
| Categories | Personal blog hygge weihnachten diy food home decor nordic living scandinavian living baking garden family |
| Languages | german |
| Emails | villa_sternzauberliebe@yahoo.de |
| Bio | Reveal bioMOM • HOME • HYGGE • LIVING • GARDEN • DIY • FOOD• LOVELY THINGS Autorin: Buch „Nordische Weihnachten“ villa_sternzauberliebe@yahoo.de |
Instagram Insights
| Followers | 65.5K |
|---|---|
| Following | 295 |
| Highlights | 42 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 2051.8 |
| Avg comments | 57.2 |
| Avg interactions | 2108.9 |
| Avg video views | 35078.3 |
| Engagement rate | 3.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:02:25 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:06:38 AM |