Elena on Instagram
| Username | @villa_philena |
|---|---|
| Audience | 66536 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Personal blog home decor diy family life travel interior design parenting home renovation berlin patchwork kids |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBerlin | Altbau Bj. 1923 | Vom Rohbau zum Familienheim | DIY & Interior | Patchwork mit 4 Kids (4-19 J.) | Reisen | Recht | uvm. | Impressum: |
Instagram Insights
| Followers | 66.5K |
|---|---|
| Following | 374 |
| Highlights | 98 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 1537.4 |
| Avg comments | 54.9 |
| Avg interactions | 1592.3 |
| Avg video views | 27553.6 |
| Engagement rate | 2.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:54:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:02:03 AM |