Geschenke | Wohnen | Inspiration | Bewusstsein on Instagram
| Username | @vikalaedchen |
|---|---|
| Audience | 10706 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Weinböhla |
| Categories | Gift Shop home decor lifestyle local shopping self-employment nature wellness vintage garden decor shop updates personal stories |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInspiration mit Bedeutung für bewusste Entscheidungen & Momente von Herzen • ehrlich • achtsam • nah ️ Lädchen & Onlineshop ️ |
Instagram Insights
| Followers | 10.7K |
|---|---|
| Following | 279 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 497.8 |
| Avg comments | 41.9 |
| Avg interactions | 539.7 |
| Avg video views | 3522.0 |
| Engagement rate | 5.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 8:08:32 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:43:09 AM |