Lebe dein Leben günstiger! ️ on Instagram
| Username | @vidaxl_at |
|---|---|
| Audience | 4507 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Retail company furniture home decor outdoor living relaxation garden nature cozy vibes balcony spring easter |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioTrendige Möbel, unglaublich niedrige Preise Kostenlose Lieferung für alle Produkte Genieße jetzt deinen vidaXL-Moment #sharemevidaXL |
Instagram Insights
| Followers | 4.5K |
|---|---|
| Following | 31 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 0.7 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 0.8 |
| Avg video views | 76.5 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:00:40 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:46:56 AM |