VAN NORD on Instagram
| Username | @vannordstore |
|---|---|
| Audience | 3540 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Shopping & retail retail jewelry home decor sales holidays travel women empowerment gift ideas local events |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio•Small Warehouse•Jewelry, Clothes, Beauty, Interior and handmade jewelry made by me! We sell products we looove! Mo-Fr 12h-19h - Sa 11h-17h |
Instagram Insights
| Followers | 3.5K |
|---|---|
| Following | 3.6K |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 81.1 |
| Avg comments | 13.7 |
| Avg interactions | 94.8 |
| Avg video views | 431.5 |
| Engagement rate | 2.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 2:04:25 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:39:56 AM |