URBANARA on Instagram
| Username | @urbanara |
|---|---|
| Audience | 58447 |
| Posts | 3.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service home decor bedroom decor spring collection summer collection bedding natural living interior design home textiles sustainable materials minimalism |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioDesigns für dein Zuhause aus natürlichen Materialien #urbanara Besuche unseren Showroom mit Terminen auf Anfrage: |
Instagram Insights
| Followers | 58.4K |
|---|---|
| Following | 1.9K |
| Highlights | 27 |
| IG Media | 3.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 8.9 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 9.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/21/2026, 12:27:42 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:06:40 AM |