☆ Anna ☆ on Instagram
| Username | @unser_kleines_landhaus |
|---|---|
| Audience | 7726 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog cottage life garden flowers home decor rustic style landhaus hortensien lavendel diy family photography |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio◇Unser kleines Landhaus ◇ ◇Garten-und Dekoliebe ◇ Leben auf dem Land Photos are made by me #unserkleineslandhaus |
Instagram Insights
| Followers | 7.7K |
|---|---|
| Following | 657 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 97.9 |
| Avg comments | 24.9 |
| Avg interactions | 122.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:21:47 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:47:38 AM |