Ulrike on Instagram
| Username | @ulrig.16 |
|---|---|
| Audience | 1909 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog gardening spring flowers decorations easter garden nature home decor seasonal crafts morning |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFreue mich...dass ihr hier bei mir vorbei schaut Liebe es auf Flohmärkten️ zu stöbern Dekoriere gerne in Haus und Garten und hab Spass am Backen |
Instagram Insights
| Followers | 1.9K |
|---|---|
| Following | 1.7K |
| Highlights | 30 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 130.3 |
| Avg comments | 87.8 |
| Avg interactions | 218.0 |
| Avg video views | 139.0 |
| Engagement rate | 11.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:54:57 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:04:29 PM |