Viktoria Askerow on Instagram
| Username | @tthese_beautiful_thingss |
|---|---|
| Audience | 470209 |
| Posts | 2.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor interior design photography nordic design minimalism blooming interiors content creation consulting home styling scandinavian design |
| Languages | german, english |
| Emails | victoria.askerow@googlemail.com |
| Bio | Reveal bioInterieur & Blumenkunst | Berlin Autorin ‚Blooming Interiors‘ Content Creating | Photography ️ victoria.askerow@googlemail.com |
Instagram Insights
| Followers | 470.2K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 69 |
| IG Media | 2.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 1819.8 |
| Avg comments | 82.4 |
| Avg interactions | 1902.2 |
| Avg video views | 4919.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:13:31 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:00 AM |