Laura | DIY Ideen & Rezepte on Instagram
| Username | @trytrytrydiy |
|---|---|
| Audience | 324608 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator diy crafts home decor gifts parties spring children weddings valentine's day contests |
| Languages | german |
| Emails | hi@trytrytry.de |
| Bio | Reveal bioBerlin | DIY-Expertin & Mama Content für Marken DIYs: von Geschenken bis Möbel-Hacks Rezepte & Food-Geschenke Für Kinder & Erwachsene |
Instagram Insights
| Followers | 324.6K |
|---|---|
| Following | 356 |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 974.9 |
| Avg comments | 240.6 |
| Avg interactions | 1215.5 |
| Avg video views | 44251.8 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:15:21 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:22:34 AM |