TROIKA Germany on Instagram
| Username | @troika_germany |
|---|---|
| Audience | 3373 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Brand gadgets design gifts travel sustainability home decor vw keychains easter anniversary |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioGeschenke für IHN, Gifts for HIM German Brand for Design Gifts Tag @troika_germany #troikagermany |
Instagram Insights
| Followers | 3.4K |
|---|---|
| Following | 521 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 10.0 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 10.0 |
| Avg video views | 87.3 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:23:37 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:43:54 AM |