Tischlerei Zögernitz on Instagram
| Username | @tischlerei_zoegernitz |
|---|---|
| Audience | 8561 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Zögernitz |
| Categories | carpentry furniture woodworking interior design kitchen design dining room carpentry workshop custom furniture wooden furniture home decor carpentry services |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#zögernitzrichtetsein |
Instagram Insights
| Followers | 8.6K |
|---|---|
| Following | 7.4K |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 28.0 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 28.8 |
| Avg video views | 60.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 7:24:48 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:45:06 AM |