Tischideen & Ambiente on Instagram
| Username | @tischideenundambiente |
|---|---|
| Audience | 29610 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Household supplies home decor tableware lifestyle giveaways porcelain kitchen interior design dinner setting home and living summer |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioTischkultur & Wohnliebe Markenporzellan, Deko & Haushaltswaren ️ versandkostenfrei ab 55€ |
Instagram Insights
| Followers | 29.6K |
|---|---|
| Following | 636 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 250.8 |
| Avg comments | 197.3 |
| Avg interactions | 448.2 |
| Avg video views | 806.7 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:26:02 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:04:50 AM |