TischDirekt on Instagram
| Username | @tischdirekt.de |
|---|---|
| Audience | 19655 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Alfeld |
| Categories | Local business furniture interior design wooden furniture massivholz eiche tischdesign handwerk gastronomie restaurant design home decor woodworking |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAusdrucksstarke Massivholztische und ausgewählte Möbel direkt vom Hersteller. Beste Qualität, kurze Lieferzeit, bester Preis! |
Instagram Insights
| Followers | 19.7K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 147.5 |
| Avg comments | 3.7 |
| Avg interactions | 151.2 |
| Avg video views | 401.7 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/9/2026, 6:39:47 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:54:46 AM |