Tina Sosna on Instagram
| Username | @tinasosna |
|---|---|
| Audience | 138979 |
| Posts | 4.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.7K |
| Country | Germany |
| City | Jena |
| Categories | Photographer photography illustration gardening homemaking presets nature spring film photography easter wooden crafts |
| Languages | english |
| Emails | info@tinasosna.com |
| Bio | Reveal bioPhotographer & Illustrator, Jena Germany #tinasosnaportraits Shop @lovelyenvelopes +Presets: tinasosna.com ️info@tinasosna.com |
Instagram Insights
| Followers | 139.0K |
|---|---|
| Following | 189 |
| Highlights | 32 |
| IG Media | 4.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 1923.8 |
| Avg comments | 29.4 |
| Avg interactions | 1953.2 |
| Avg video views | 6553.0 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:08:16 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:08:32 AM |