Tina Ullmann Olivenbaumexpertin on Instagram
| Username | @tinas_homeandgarden |
|---|---|
| Audience | 242447 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home and garden garden home decor plants rattan drypots family books olive trees chickens easter |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio️Einfache, schnelle Pflanzideen ️Alles zum Thema Olivenbaum ️Dekoinspo für Innen & Außen ️Spiegel Bestseller ️Deutscher Gartenbuchpreis |
Instagram Insights
| Followers | 242.4K |
|---|---|
| Following | 547 |
| Highlights | 74 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 1770.3 |
| Avg comments | 235.2 |
| Avg interactions | 2005.4 |
| Avg video views | 36123.9 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:45:08 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:26:23 AM |